Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Vyhrajte lístky na Bruce Springsteena

11.09.2013


SPRINGSTEEN & I’ je skutečná filmová událost, vytvořená speciálně pro fanoušky a s jejich pomocí. Jeho součást tvoří nejoblíbenější hity Bruce Springsteena i dosud nezveřejněná legendární vystoupení z průběhu celé jeho kariéry. Tento unikátní hudební dokument uvidíte v kroměřížském kině Nadsklepí v sobotu 21. září 2013 od 20 hodin. 

Od soboty 14. září si můžete na Radiu Kroměříž zahrát o volné vstupenky!

★★★★★★ SOUTĚŽ ★★★★★★
Kdykoliv uslyšíte písničku od Bruce Springsteena, napište na studio@radioKromeriz.cz a 1. z vás dostane vstupenku do kroměřížského kina Nadsklepí absolutně zdarma.

Bruce Springsteen
Před čtyřiceti lety vtrhl na rockovou scénu a změnil ji jednou provždy. Springsteenova výrazná hudební kariéra se klene přes pět dekád – jeho debutové LP “Greetings from Asbury Park” oslaví letos 40. výročí a v roce 2014 uplyne 30 let od vydání jeho klíčové rock and rollové desky “Born in the USA”.

22. července 2013 se díky společnosti Arts Alliance Media uskutečnilo exkluzivní promítání snímku ‘SPRINGSTEEN & I’ v kinosálech na celém světě. Šlo o ambiciózní, globální projekt – snímek byl promítán na velké plátno simultánně na mnoha místech světa. 

Jeho hudba je určující pro celou jednu generaci – na kontě má více než 120 milionů alb prodaných na celém světě a bezpočet ocenění včetně ohromujících dvaceti Grammy. Za jednotlivými písněmi se skrývají pozoruhodné příběhy o fanoušcích, kteří na nich vyrůstali. Diváci z celého světa se nyní mohou přesvědčit, jak došlo k tomu, že se hudba Bruce Springsteena stala soundtrackem k tolika lidským životům.

Snímek ‘SPRINGSTEEN & I’ se inspiroval kritikou kladně hodnoceným filmem ‘Život v jednom dni’. Vznikl v produkci společností Ridley Scott Associates’ Scott Free a Black Dog Films v režii Baillie Walshe (jenž nejvíce proslul filmem Temné vzpomínky z roku 2008, kde ztvárnil hlavní roli Daniel Craig) a ve výkonné produkci Ridleyho Scotta. Tým Bruce Springsteena byl neobyčejně velkorysý při poskytování dosud nepublikovaných archivních záznamů a koncertního materiálu.

Sám Ridley Scott okomentoval snímek následovně: “Nádherně řemeslně odvedený film propůjčuje divákům unikátní vhled do tajů mocného pouta mezi umělcem a všemi, kdo jsou s jeho hudbou hluboce spřízněni.”

Snímek bude opatřen českými titulky.SPRINGSTEEN & I
Délka: 124 min
Snímek se bude skládat z těchto částí: hudební dokument (78min), záznam z koncertu z londýnského Hyde Parku (35 min), epliog (11 min).


zdroj: DK Kroměříž
foto: DK Kroměříž a repro: internet

Související fotografie