Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Darování krve s Radiem Kroměříž

06.09.2013


Netradiční ranní jízda Radia Kroměříž se konala v úterý 10. září 2013. Moderátoři česko-slovenské show se totiž pro tento den rozdělili, aby Leoš Slaměna mohl zavítat na transfuzní stanici Kroměřížské nemocnice a.s. a přinášet posluchačům čerstvé informace přímo z odběrového místa dárců krve. 

Posluchači Radia Kroměříž se tak mohli dozvědět, jak vypadá správný dárce krve, že v tento den dorazilo darovat krev 41 dobrovolníků, přičemž jeden z těchto dárců oslavil přímo na místě svůj jubilejní odběr, a to rovnou stovku, stejně jako mohli vyslechnout řadu zajímavých rozhovorů týkajících se darování nejvzácnější lidské tekutiny.

A pokud jste náhodou tuto netradiční ranní show nestihli v živém vysílání, máte možnost poslechnout si velmi povedené rozhovory v našem Podcastu.

Zájemci o dárování krve pak naleznou potřebné informace ZDE...

Děkujeme všem zaměstnancům Kroměřížské nemocnice, kteří se podíleli na přípravě a realizaci této akce, za jejich vstřícnost. Největší dík patří především všem dárcům, kteří nezištně pomáhají nám všem. DĚKUJEME!!!

Kroměřížská nemocnice zve všechny na naprosto neformální setkání - prostě diskotéku se soutěžemi - v pátek 13. září 2013 do kroměřížského Music Clubu TABU na již druhou Dr. House Party s podtitulem Kroměřížská nemocnice není TABU (ani v pátek třináctého :-)


zdroj a foto: redakce a Kroměřížská nemocnice, a.s.

Související fotografie