Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Nová frekvence pro Uherské Hradiště a okolí 88, 2 FM

23.01.2020

Spouštíme nový vysílač v Uherském Hradišti - 88, 2 FM

K narozeninám jsme si nadělili ještě něco, ve středu 12. června jsme spustili nový vysílač. Uslyšíme se tak i s posluchači v Uherském Hradišti a širokém okolí, a to na 88,2 FMNově se tak připojí již k našim dvou frekvencím 103, 3 FM pro Kroměřížsko a 107, 0 FM pro Zlínsko.

Rádio Kroměříž mění zvukový obal

Po šesti a půl letech nastal ten správný čas na nový hudební kabátek. Jarní svěžest propukla i do našeho rádia a my představujeme novou zvukovou grafiku v podobě jiné znělky, jinglů a melodií, s novým "voice station" hlasem :-)

Už šest a půl let přibližujeme posluchače na Kroměřížsku a Zlínsku

Radio Kroměříž začalo vysílat symbolicky dne 12. 12. 2012 a je to šest a půl let, co se snaží propojovat se s místními lidmi z regionu a držet se sloganu: Jsme si blíž! Přinášíme každý den tipy na to, kam můžete vyrazit, zprávy, které se vás dotýkají a představujeme lokální firmy a výrobce. Vysílání Radia Kroměříž je zajišťováno z proskleného prostoru Restaurace a Kavárny Scéna v Kroměříži, a lidé tak můžou pozorovat živé vysílání a komunikovat s moderátory. 

Našemu regionu se ostatní rozhlasové stanice věnují jen okrajově, my našim posluchačům nabízíme, troufám si říct, kompletní informace jak z hlediska zpravodajského, tak kulturně společenského. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, kulturními institucemi, sportovními kluby, s policií, hasiči i záchrannou službou, a velmi operativně a rychle informujeme o aktuálním dění na Kroměřížsku nejen ve vysílání, ale i prostřednictvím sociálních sítí,“ říká moderátor a vedoucí programu Mirek Karásek.