Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rozhovor se Símou Klammertovou z KM, která uběhla maraton 42,195 km

30.04.2019

Radio Kroměříž pro vás připravuje další exkluzivní rozhovor, kterým chce podpořit dobrou a užitečnou věc. Již ve středu 24. dubna uslyšíte od 9. hodiny Simonu Klammertovou z Kroměříže, která podporuje projekt Tým Odvahy.

Ten má za úkol pomoci a to prostým během. Získává tak finance pro onkologicky nemocné děti z ČR, aby se mohly zdarma zúčastnit zážitkové terapie ve speciálním táboře v Maďarsku - v Bátor Táboře (Bátor znamená maďarsky odvaha). 

Více informací o tomto projektu najdete ZDE - https://1url.cz/AMsSL

Vše o běhu se dozvíte ZDE - http://tymodvahy.cz

Simona Klammertová z Kroměříže poběží v neděli 5. května maraton v Praze. Bude to 42,195 km.
Jestli to uběhne, jak se připravuje a kolik chce vybrat na projekt "Tým Odvahy", tak to vše uslyšíte ve středečním rozhovoru (24. 4. od 9. hodiny na Radiu Kroměříž). 

Jak Simona o sobě uvedla:
Začátkem minulého roku jsem zvládla uběhnout maximálně 5 kilometrů. Kamarádka mě v dubnu přemluvila na čtvrt maraton. Říkala jsem si, že je to šílené, že to nezvládnu, protože jsem nenáviděla každý kilometr. Ale na druhou stranu proč ne (kdy jindy než teď?) V červnu jsme spolu zaběhly půlmaraton v Olomouci a letos jsem si řekla, že chci uběhnout maraton. 

Našla jsem v sobě odhodlání a odvahu se posouvat dál a postavit se dalším výzvám. Do Týmu Odvahy jsem se přihlásila, protože chci pomoci nemocným dětem, aby v sobě našly odvahu, odhodlání a pocit uznaní, že nic není nemožné a vše se dá zvládnout! 

Adoptujte si prosím mé kilometry a podpořme společně děti, které to potřebují. Pro mě to bude jen zaběhnutá výzva, která mě posune dál ale jim to muže změnit cely život. 

Podpořte tedy odvážné běžce, mezi nimiž je i Simona Klammertová z Kroměříže a darujte libovolnou částku Nadaci Bátor Tábor!


Související fotografie