Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax s Matějem Neradilkem

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Páteční výzva Aluš a Jituš opět dělala radost

15.04.2019

Celá výzva zněla takto : "Doneste nám do rádia květiny, ať už koupené , a nebo z vlastní zahrádky a my je předáme babičkám v domově “. 
Byly jsme velice překvapené, jaké množství květin se nám ve studiu sešlo. Po předchozí domluvě se samotným domovem, jsme květiny předali babičkám ve společenském sále. Jejich prvotní reakce, než zjistili o co se jedná byla rozpačitá. Ale po chvilce, když jim bylo sděleno, že naprosto cizí lidé pro ně donesli květiny a my je touto cestou s radostí obdarujeme, krásné reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Dojetí i slova díky nás opravdu zahřály u srdce. Krásné bylo i samotné fotografování akce. 

A tak se z jednoho nápadu stal čin, který podle nás měl smysl. A to nejen proto, že někdy je důležité obdarovat a nečekat nic zpět, ale také ukázal lidem i druhou stránku toho, kdo jsme. Že ještě stále jsou mezi námi ti, kteří dokážou myslet pozitivně a zapojují se do takto krásných projektů.

Pro nás je to určitě známka toho, že naše práce má smysl a tak už přemýšlíme, co dalšího by bylo možné udělat, kde pomoci , a nebo udělat radost. Pokud Vás něco napadá, budeme velice rády, když nám napíšete na náš rádiový e-mail : studio@radiokromeriz.cz a nebo klidně i zavolejte do studia na 577 477 123.

Děkujeme že jste nám blíž… nejen na vlnách rádia Kroměříž, ale i osobně.

Aluš a Jituš

Související fotografie