Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

OPEN AIR Festival Největší ZÁBAVA na Moravě - letos již 20. července!

20.07.2019

4. ročník festivalu Největší ZÁBAVA na Moravě je tady!

Tentokrát se v sobotu 20. července v areálu Pionýrské louky v Kroměříži rozezní hity slovenské kapely METALINDA, dále oblíbenými REFLEXY, PREMIER, ZOČI VOČI, PRESS, MOTUS, DneskaNE a MINAMI! 


VSTUPENKY ON LINE v síti  www.TICKETSTREAM.cz  -  ZDE !!! Cena 250 Kč + 15 Kč manipulační poplatek.


►►► Cena vstupenky v předprodeji je 250 Kč, cena na akci bude 350 Kč.
►►► Děti do 12ti let nebo do výšky 150ti cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup ZDARMA (věk 12ti let nutno prokázat - např. kartičkou pojištěnce apod.).

======== Předprodej vstupenek v Kroměříži ZAHÁJEN ========
Cestovní kancelář FRČÍME - ulice 1. máje 281 Kroměříž (pondělí - pátek od 9. do 12., od 13. do 17. hodiny).
Po předchozí dohodě i v radiu Kroměříž - 604/942257 - nebo obchod@radiokromeriz.cz

Vstupenky si můžete přímo vytisknout, nebo si je nechat vytisknout na prodejních místech TICKETSTREAM (např. Holešov, Bystřice, Zlín, Přerov, UH a další) – vše najdete zde:  www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/agencies


======== PROGRAM FESTIVALU ========
časy budou upřesněny

METALINDA 
je slovenská rocková skupina, kterou v roce 1983 založili bývalí členové tehdejších populárních kapel Halušky a Regata - zpěvák Dušan Horecký, kytarista a kapelník Peter Sámel, baskytarista Vlado Suchán a bubeník Janko Lapoš. Brzy dosáhli značného úspěchu, vyprodané koncertní sály a první singly - Únik a Klub Milionárov. Těšte se na průřez jejich kariérou.

REFLEXY
kapela ze Zlínska, která vznikla v roce 1993 a která nás naposledy oslnila romantickým duetem se zpěvačkou Alžbětou Kolečkářovou. Píseň "Proud mezi námi" slaví stále úspěchy nejen mezi fanoušky a na youtube trhá kapelní rekordy ve sledovanosti. Uslyšíte i klasiku Ty jsi holka divoká, Neříkej, Sluneční, Nové touhy

PREMIER
Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík a Jaroslav Bobowski. Legendárního Hrobaře netřeba představovat. V prosinci 2018 kapela vydala dlouho očekávané album Hlasolamy, na kterém se textově podílel i olomoucký spisovatel a textař Jaroslav Irovský.

ZOČI VOČI
Premiéra v Kroměříži! Zoči Voči je slovenská rocková hudební skupina z Nitry, která ve své tvorbě vychází z hudebních žánrů jakými jsou metalcore, punk, rock a hardcore. Časem tuto směs stylů obohatili o prvky z popu. Skupina vznikla 9. října 2004 a jejími zakladateli byli Michal Žitňanský a Filip Miko.

PRESS 
Skupina Pres vznikla na podzim roku 1987, je z Holešova a nedávno oslavila 30. narozeniny.

MOTUS
Holešovská kapela, kterou znáte z těch nejlepších zábav v okolí a která zahraje průřez svou kariérou. 

DneskaNE
mladičká skupina z Kroměříže, která oslnila i posluchače Radia Kroměříž, třeba svou tvrďárnou Evička, ale i osobní pomalou skladbou Zastav čas.

MINAMI 
Kluci jsou, jak o sobě sami říkají, z celé Moravy, zpěvák a kytarista jsou od Uherského Brodu, basák je ze Zlína a bubeník z Prostějova, ale studují společně konzervatoř v Kroměříži, takže jsou převážně právě v Kroměříži. Momentálně vystupují po celé ČR na různých hudebních festivalech.

POZOR! Vchod do areálu je od Kojetínské ulice, vchod od Podzámecké zahrady bude uzavřen (ale bude výjimečně otevřen vchod k veterině, odkud to ke vchodu do areálu máte kousek. 

Související fotografie