Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední Relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

MEKY ŽBIRKA byl na plese excelentní!

23.01.2019

►►► VIP HOST: MEKY ŽBIRKA ◄◄◄
Rok 2019 je ve znamení 30. let od Sametové revoluce. Oslavy tohoto výročí jsme začali již z kraje roku na Česko-Slovenském plese, který byl ve znamení "devítek". Akce se konala 19. ledna 2019.

Jako top osobnost Česko-Slovenska jsme pozvali zpěváka s nezaměnitelným hlasem Mekyho Žbirku.

Foto si prohlédněte ZDE

Po celý večer vám hrál 12členný big band ze Zlína, kapela DANCE BAND. Nechyběla cimbálovka, taneční vystoupení mistrů ČR ve formacích Starlet Brno, mažoretky LEXY, ve foyer vás bavil Swing band Kroměříž a celý večer uzavřela diskotéka Radia Kroměříž.

V ceně vstupenky byl tradiční raut. O vše se postarala Restaurace & Kavárna Scéna. Zpestřením plesu byla i  tombola s dárky v hodnotě téměř sto tisíc korun!

HLAVNÍ PARTNEŘI PLESU:


Prodej a servis vozů Citroën, servis vozů Subaru. Kotojedy 53 - www.mservis-citroen.cz
Matrace pro všechny generace, matrace pro celou rodinu, matrace plné přírody od regionálního výrobce. Studio zdravého spánku na Komenského náměstí v Kroměříži.
www.mpo-matrace.cz


Exkluzivní partneři plesu:

Optika Fénix, kvalitní optik v samotném centru Kroměříže. Najdete nás Riegrově náměstí naproti kostela. www.optikafenix.cz


Společnost MONT-KOVO se zaměřuje na výrobu a dodávku montovaných hal a ocelových konstrukcí již od roku 1995. V referencích společnosti MONT-KOVO můžete nalézt nejrůznější administrativní haly a prodejny, výrobní haly, skladové haly, sportovní haly, autosalony a autoservisy, ocelové konstrukce atd.

Partneři plesu:

PIVOVAR ZUBR

ZALOŽEN 1872. V Přerově se vaří a pije dobré pivo téměř tisíc let, jak dosvědčují četné písemné prameny k dějinám tohoto starobylého města. V současné době se v Přerově vaří pivo pod značkou ZUBR, která je představitelem produktu vysoké kvality a nezaměnitelné, vyvážené chuti, vysoce oceňované odborníky i spotřebiteli. Použití tradičních technologií spodního kvašení řadí produkty značky ZUBR mezi představitele tradičních českých piv, která konzumenti označují jako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes přinášejí produktu úspěch. V průběhu let 1995 – 2014 získalo pivo ZUBR přes 50 ocenění v prestižních degustačních soutěžích, mezi které se řadí Zlatý pohár PIVEX, České pivo, švédský Beer and Whisky festival či německá soutěž European Beer Star. Získaný počet medailí je v rámci České republiky ojedinělý a nemá konkurenci. Výborná pověst piva se zubrem ve znaku je příslibem do budoucnosti.
Více na www.zubr.cz


Držitel titulu Zlatá Evropská pivní hvězda za pivo Litovel Premium. 
Pivovar Litovel byl založen roku 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek - ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření piva, které sahají až do r. 1291. Od počátku byl  v českých rukou a není tomu jinak ani dnes. Snad právě proto se zde vaří pivo klasickým způsobem. Znamená to, že se dodržují osvědčené technologické postupy: pivo se vaří na danou stupňovitost, hlavní kvašení probíhá v otevřených kádích na spilce a následuje dlouhé zrání tzv. dokvašování v ležáckém sklepě. Zpracovávají se  vysoce kvalitní domácí suroviny. Nepoužívají se urychlovací procesy s následným ředěním, umělým dobarvováním a dosycováním CO2. To vše má velký vliv na skutečnou kvalitu piva.  S litovelským pivovarem je spjato jméno našeho nejslavnějšího zápasníka všech dob Gustava Frištenského, který v pivovaře bydlel a dokonce v pivovarském parku i trénoval. Jeho manželkou byla totiž dcera prvního litovelského sládka Josefa Elledera.
Královské pivo Litovel je „skutečná klasika“ oceňovaná  odborníky z oboru pivovarnictví na nejprestižnějších anonymních soutěžích a výstavách doma i v zahraničí.
Více na www.litovel.cz


Vychutnejte si bohatý slavnostní raut, který je zahrnut v ceně vstupenky, www.RKscena.cz
  

Související fotografie