Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Strážníci v Kroměříži zadrželi dva mladíky podezřelé z krádeže jízdních kol

26.01.2023

Městská policie v těchto dnech díky kamerovému systému zadržela dva mladé muže, které podezírá z krádeže jízdních kol. Mladíci nad ránem v centru Kroměříže převáželi tři bicykly, což neuniklo pozornosti operátorky městského kamerového systému.

Podezřelé zaznamenala ve Vodní ulici, kam oba přijeli na kole. Poté odešli ulicí Dobrovského, když se na křižovatce ulic Dobrovského a Křižná zastavili, jeden z nich držel dvě kola a druhý zašel mimo zorné pole kamery do ulice Křižná. Během chvíle vyšel s dalším kolem. Operátorka pojala podezření, že kolo ukradli, proto byla na místo vyslána hlídka.

Dvojice dále pokračovala směrem na Riegrovo náměstí. Jeden z mladíků kolo vedl a druhý na kole jel a v pravé ruce ještě odvážel další kolo. Když spatřili přijíždějící služební vozidlo, kolo odhodili a pokračovali dál.

Ale to už byla na místě hlídka, která je zastavila a požádala o vysvětlení. Dotyční uvedli, že byli vyzvednout kolo bratrance a chtěli ho převézt domů. Vzhledem k nepravdivému vysvětlení byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si muže ve věku devatenáct a jednadvacet let převzala pro podezření trestného činu krádeže k dalšímu šetření.

Zdroj: Město Kroměříž