Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Lidé mohou ovlivnit rodinnou politiku města Kroměříže

24.01.2023

Kroměřížané mohou ovlivnit způsob, jakým bude město v příštích letech podporovat rodiny. Své názory budou moci projevit, pokud se zúčastní dotazníkového šetření.

Podpora rodin s dětmi je radní velmi důležitá. Zajímá je názor občanů na tuto oblast, který se promítne do aktuálně zpracovávané Koncepce rodinné politiky města Kroměříže na období 2023–2027.

Dotazník bude spuštěn 1. února. Bude od tohoto data k dispozici v tištěné podobě v přízemí budovy radnice na Velkém náměstí a elektronicky na odkazu https://www.munipolis.cz/app/anketa/KromerizRodina.

Lidé budou moci dotazník vyplňovat až do 31. března 2023.

Město Kroměříž dlouhodobě řeší situaci rodin ve městě a věnuje pozornost důležitým oblastem, které ovlivňují a rozvíjí pozitivní prorodinné klima na území města.

Hlavním cílem koncepce bude podporovat všechny typy rodin, a to například jak rodiny s malými dětmi, tak i rodiny, které se doma starají o své rodiče seniorského věku. Rodinnou koncepcí tak chce radnice nastavit vhodná opatření, aby byla posilována autonomie rodin a byly podporovány rodinné vztahy na všech úrovních a mezi všemi generacemi.

Dalším cílem koncepce bude poskytnout stručný, věcný a konkrétní přehled o všech aktuálně probíhajících a připravovaných prorodinných aktivitách, které bude město v budoucnu realizovat.

Zdroj: Město Kroměříž