Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Nezapomeňte na velké dopravní omezení v Hulíně a navíc je tu i jedna změna

16.11.2022

Uzavírka Hulína z důvodu realizace stavební činnosti nás čeká už v tomto týdnu. 

Místo stavby se nachází v intravilánu města Hulín. Konkrétně se bude jednat o rekonstrukci okružní křižovatky silnic I/55 a II/432. Přilehlé komunikace k danému místu budou uzavřeny, stejně tak chodník pro chodce bude uzavřen. Rekonstrukce navazuje na již probíhající stavbu „rekonstrukce mostu přes řeku Rusavu v Hulíně - uzavírka mostu“, vzhledem k tomu bude využito a dle potřeby upraveno již navržené přechodné dopravní značení.

Aktuálně řešená stavba bude probíhat za úplné uzavírky okružní křižovatky. Bude se jednat o stavební práce v termínu od čtvrtku do neděle (17. - 20.11.2022). 

POZOR DŮLEŽITÁ ZMĚNA

Průjezd autobusů bude umožněn do pátku 8:00, po té budou autobusy, zastavovat pouze na mimořádné zastávce Hulín železniční stanice. A to až do neděle. Změnu uveřejnilo dnes idzk.cz
Autobusové zastávky na nám.Míru a na ul. Záhlinická (vyjma zastávky na Sadové) nebudou obslouženy autobusovou dopravou, náhradní zastávky budou zřízeny před vlakovým nádražím v Hulíně.

Po tuto dobu budou autobusy zajíždět pouze na náhradní zastávku u nádraží ČD v Hulíně ze strany sídliště Višňovce a ostatní autobusové zastávky nebudou obsluhovány. Průjezd autobusů z místních částí Záhlinice a Chrášťany bude umožněn.

Zdroj: Město Hulín