Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Veletrh práce a vzdělávání pomáhá při volbě životní dráhy

20.09.2022

Žákům 8. a 9. tříd základních škol, jejich rodičům, vyučujícím a také veřejnosti je určená přehlídka s názvem Veletrh práce a vzdělávání – Kroměříž 2022, která se první říjnový čtvrtek bude konat v prostorách Domu kultury v Kroměříži.

Veletrh se koná v Kroměříži každý rok. Jeho úkolem je pomoci žákům devátých tříd s výběrem školy, s orientací na trhu práce a s plány na vlastní budoucnost.

Pořadatelem akce je Krajská hospodářská komora Zlínského kraje. Veletrh poskytuje přehled o nabídce studijních a učebních oborů na středních školách Zlínského kraje v souvislosti s aktuálními potřebami trhu práce a pomáhá zájemcům v orientaci a výběru mezi nimi. Na akci se rovněž představí firmy, které se středními školami spolupracují a poskytují absolventům v budoucnu pracovní uplatnění, a účastní se jí také kariéroví a výchovní poradci.

Veletrh se uskuteční 6. října od 9 do 18 hodin. Na dopoledne jsou připraveny organizované prohlídky pro žáky základních škol, odpolední program je určený spíše pro veřejnost.

Zdroj: Město Kroměříž