Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

V Chropyni proběhne výdej nových odpadových nádob

11.06.2021

S myšlenkou zavedení systému třídění odpadu v místě jeho vzniku přichází takzvaný systém "door-to-door“. Princip spočívá v tom, že občané mají nádoby na třídění u svého domu. Třídění odpadu tak začíná přímo v domácnostech. Tento způsob sběru je možné řešit formou pytlů nebo barevných popelnic.

Město Chropyně oznamuje občanům, že v sobotu 12. června v době od 08:00 do 16:00 bude v Chropyni probíhat výdej nových odpadových nádob v rámci zavedení nového systému třídění odpadů DOOR TO DOOR platného od 01.07.2021.

Výdej bude probíhat v ulicích Ječmínkova, Míru, Berniska, Hřbitovní, Palackého, Dr. Emila Axmana, Křížní, Závětří, Nová, Tyršova a v případě příznivých časových podmínek i v ulici Pazderna a Oujezdy. Město prosí občany, je-li to možné, aby ve stanovené době byli doma, vyčkali na zazvonění a nádoby si převzali.

V případě nezajištění osobní účasti osob z daného rodinného domu budou nádoby ponechány před objektem na veřejném prostranství, odkud je bude nutné neprodleně přemístit do objektu.

Zdroj: Město Chropyně