Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

V Holešově oslaví 1. máj muzikou ale i novou výstavou

30.04.2021

Stalo se již takovou „koronavirovou“ tradicí, že když nemohou občané za kulturou, dopraví v Holešově kulturu k nim. Proto letos na 1. květen plánují takzvané vyhrávání Holešovské muziky v určitých lokalitách města.

Zpravidla se snaží potěšit seniory z Centra pro seniory, obyvatele Domu pečovatelské služby a také obyvatele přilehlých sídlišť.

Kromě toho budou arkády zámku od 1. května hostit další výstavu. Tentokrát půjde o výstavu fotografií amatérských fotografů, kteří se zapojili do fotosoutěže MKS a podívali se na krajinu a prostředí Holešova trochu jiným úhlem pohledu.

Pořadatelé budou při instalaci pracovat s více než stovkou fotografií, historickou foto technikou a netypickými aranžemi. Výstava bude zahájena v sobotu ve 14 hodin.

Zdroj: Město Holešov
Foto: Radio Kroměříž