Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu s Alčou Vitochovou

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Na několik hodin zablokovala komunikaci v Kunovicích na Uherskohradišťsku dopravní nehoda

16.01.2020

K dopravní nehodě tří osobních automobilů vyjížděli v pondělí hasiči do obce Kunovice na Uherskohradišťsku. Událost byla ohlášena v 18:05 hodin a podle prvotních informací se zde nacházely zraněné osoby. Na místo proto okamžitě vyjely dva cisternové vozy profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště. 

Jak bylo velitelem po příjezdu potvrzeno, na konci obce Kunovice, ve směru na Ostrožskou Novou Ves, došlo k havárii tří osobních automobilů, a v jednom z nich byla zaklíněná zraněná osoba. Komunikace byla proto úplně uzavřena a hasiči řidiče vyprostili pomocí speciálního hydraulického zařízení. V dalších dvou vozech byli zraněni oba řidiči a do své péče si je převzala zdravotnická záchranná služba.

19:30 - Hasiči zůstávají na místě a asistují policii, která provádí zadokumentování nehody. Vozovka je částečně průjezdná.

20:30 - Vozidla, bránící plynulému a bezpečnému provozu, byla odklizena mimo vozovku a povrch komunikace byl uklizen od střepů a úlomků. Krátce před půl devátou večer byl zásah na místě ukončen a hasiči se vrátili zpět na svoji základnu. 

Foto: HZS