Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Řidič havaroval mimo komunikaci a se zraněním byl odvezen do nemocnice

16.01.2020

V úterý 14. ledna přijalo krajské operační středisko informaci o dopravní nehodě se zraněním nedaleko obce Dřínov na Kroměřížsku. K události se do šesti minut od vyhlášení poplachu dostavila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Morkovice-Slížany. 

Na místě události bylo prvotním průzkumem zjištěno, že řidič se svou Mazdou nejprve narazil do břehu vedle vozovky, a následně skončil s vozem zpět v jednom jízdním pruhu. Sám byl při nehodě zraněn, ale nebylo nutné jeho vyproštění. Hasiči proto zajistili místo události a pomohli s naložením řidiče do vozu zdravotnické záchranné služby. Následně byl odvezen do nemocnice.

Únik pohonných hmot a dalších provozních kapalin byl zachycen a zlikvidován pomocí speciálních sypkých sorbentů. Po zabezpečení vraku proti nebezpečí vzniku požáru prováděla jednotka nasvícení místa pro policii, a po ukončení dokumentace byl vůz odtažen mimo vozovku, aby nebránil plynulému provozu. Po úklidu povrchu komunikace od střepů a úlomků bylo místo předáno policii a hasičská jednotka se vrátila zpět na svou základnu.

Foto: HZS