Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Z obchodního domu v Kroměříži muselo být evakuováno zhruba padesát osob

14.01.2020

V pátek odpoledne krátce po půl sedmé se nákupním centrem v  Kroměříži rozezněl požární hlásič. Lidé, kteří v  tu dobu právě nakupovali, tak byli nuceni budovu neodkladně opustit. Na místo ihned vyjeli hasiči a policisté. 

Vestibul ale nechtěla opustit osmatřicetiletá žena. Byla velmi agresívní a slovně i fyzicky napadala osoby, které z  důvodu evakuace opouštěly obchodní dům. Nakonec agresorku zpacifikovali zaměstnanec obchodu, kterého žena rovněž fyzicky napadla, a jeden ze zákazníků. Vzápětí na místo dorazila policejní hlídka, která si ženu převzala. U výtržnice jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol, ta byla negativní. Zato tester na drogy odhalil užití pervitinu a marihuany. Po chvíli se výtržnice policistům přiznala, že požární hlásiče rozbila ona. Rozzlobilo ji totiž, že jí z  automatu nevypadla žvýkačka ani peníze, které do něj vhodila. Protože hrozilo, že by mohla ve svém jednání pokračovat, skončila na protialkoholní záchytné stanici.   

Případem se stále zabývají policisté z  kroměřížského obvodního oddělení. Žena je podezřelá z  trestných činů výtržnictví a šíření poplašné zprávy, za což jí hrozí až tříleté vězení. 

Ilustrační foto RKM