14.01.2020
O víkendu se v Holešově rozloučili s vánočně vyzdobeným náměstím a udělali jsme krásnou tečku za obdobím, které bylo plné setkávání na příjemném místě. Každý den posledních dvou měsíců to na náměstí žilo, uskutečnilo se několik koncertů, zpívaly se koledy a samozřejmě se na náměstí také slavil konec roku.
Pro zajímavost uvádíme, že v průběhu dvou adventních koncertů ZUŠ F. X. Richtera Holešov se pro Nadační fond Krtek vybralo 25 226,-. Obyvatelé našeho města a možná i hosté tak přispěli krásnou částkou onkologicky nemocným dětem, kterým jistě zpříjemnili život.
Při sobotním setkání zahrála energická kapela ZUŠ Band pod vedením p. učitele Coneva. Těšila se velkému zájmu posluchačů a sklidila zasloužený potlesk. Děkujeme, že nám všem předvedli svůj velký talent.
U vánočního stromu se ještě stihli vyfotit tříkráloví koledníci a v tomto týdnu bude výzdoba odstraněna.
Foto: Město Holešov