Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu s Alčou Vitochovou

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Místostarostka Hebnarová přivítala prvního Kroměřížana narozeného v letošním roce

09.01.2020

První kroměřížské miminko v letošním roce přišlo na svět 6. ledna, je jím chlapeček Tomáš Hánoš. Vážil 3650 gramů a měřil 50 centimetrů. K narození krásného a zdravého syna dnes mamince Kateřině Hánošové blahopřála místostarostka Daniela Hebnarová. Tomáškovi přinesla velkého plyšového lva a finanční dar, mamince kytici.

Hebnarová popřála mamince i miminku hlavně pevné zdraví. „Ať chlapeček roste a sílí do krásy a do radosti,“ uvedla místostarostka. Tomáš její návštěvu spokojeně prospal. Podle maminky přišel na svět rychle. „Porod byl bezproblémový. Přáli jsme si, aby se chlapeček nenarodil přes svátky, abychom je prožili v klidu. Nenapadlo nás, že bude prvním kroměřížským miminkem,“ řekla Hánošová.

Tomáš je jejím prvním dítětem. Služby kroměřížské nemocnice maminka prvního letošního občánka Kroměříže chválila. „Není náhoda, že sem jezdí rodit i maminky, které nejsou z Kroměříže. Jsem moc spokojená, je tu moc příjemné rodinné prostředí. Až půjdu domů, tak se mi možná bude i stýskat,“ popisovala s úsměvem Hánošová.

Loni se první obyvatel Kroměříže narodil 2. ledna. Byl jím chlapeček Lukáš Kuzen.

Foto: Město Kroměříž