Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zámek Holešov ukončí sézonu 26. října

08.10.2019

Zámek Holešov tradičně uzavře sezonu programem pro rodiny s dětmi. 26. října ve 14 hodin otevře pohádkový okruh, který veřejnost provede zámkem, zámeckou zahradou, hvězdárnou, kovárnou, synagogou a obřadní síní židovského hřbitova. Lidé na jednotlivých stanovištích potkají historické postavy, které v Holešově mohly žít nebo které patří do pohádek. Hra vyvrcholí ve Velkém sále na zámku. Královská rodina všechny soutěžící odmění skutečnými polodrahokamy.  

Souběžně s putováním vystoupí na nádvoří Biskupští manové z Kroměříže a v zámeckých arkádách se bude konat řemeslný jarmark. Uzavírání sezony Drahé kameny za zámku začína ve 14 hodin, vstupné je 80.- dospělí, 40.- děti od 3 let.

Zahájení i ukončení sezon na holešovském zámku v duchu aktivního společenského programu pro celé rodiny je tradicí, jen téma se každý rok mění. Účast veřejnosti bývá velmi vysoká. Městské kulturní středisko Holešov loni připravilo dvě velké pohádkové akce, na začátku sezony přišlo tisíc šest set lidí, loni v říjnu na závěr sezony rekordních dva tisíce lidí.

Foto: Město Holešov 

Související fotografie