Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Uherskohradišťská porodnice zve k prohlídce

11.09.2019

Porodnice v Uherskohradišťské nemocnici zve veřejnost na Den otevřených dveří. Uskuteční se v sobotu 14. září 2019 od 10 do 16 hodin v prostorách Porodnicko gynekologického oddělení v budově A.

„Návštěvníky provedeme ambulancemi, lůžkovými stanicemi i porodními pokoji, připravená bude prezentace z operačního sálu. Chceme se pochlubit, co všechno máme u nás nového,“ sdělila Soňa Pánková, primářka Porodnicko gynekologického oddělení Uherskohradišťské nemocnice. Program nabídne také ukázky šátkování, cvičení pro těhotné, budoucí maminky budou moci získat zdarma 3D fotografii plodu, absolvovat preventivní vyšetření nebo odborné konzultace.

Den otevřených dveří uspořádala uherskohradišťská porodnice poprvé už v loňském roce. Akce měla velký ohlas, když si prostory přišlo prohlédnout okolo 200 zájemců.

Porodnice v Uherskohradišťské nemocnici se i letos těší značnému zájmu rodiček. Během července tam na svět přišlo rekordních 150 dětí. Není výjimkou, že si porodnici pro narození svého dítěte vybírají nejen maminky z regionu, ale cíleně přijíždějí z celé Moravy i ze Slovenska. „Pokud bych měla odpovědět na dotaz, proč rodit právě u nás, řekla bych, že nabízíme příjemné, lidské a profesionální prostředí. A věřím, že se o tom přesvědčí i mnoho našich návštěvníků na sobotním Dni otevřených dveří,“ dodala primářka Soňa Pánková.

Akce je součástí celoročního projektu „Rok ženy“, který Uherskohradišťská nemocnice pro letošek vyhlásila. Výtěžky z nejrůznějších benefičních i preventivních akcí konaných v rámci projektu i finance ze sponzorských darů tak směřují právě na modernizaci vybavení Porodnicko gynekologického oddělení.

Loni Den otevřených dveří přilákal dvě stovky zájemců.
Foto: UHN 

Související fotografie