Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Druhý ročník country festivalu Bundy zelený přinesl zlínské onkologii téměř čtvrt milionu

14.08.2019

Téměř 240 000 korun získá Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně díky charitativnímu country festivalu Bundy zelený. Hudební akce se o uplynulém víkendu uskutečnila už podruhé v Zádveřicích u Zlína, celý výtěžek bude věnován na projekt Pomáháme onkologii. Částku zlínská nemocnice využije na zvýšení komfortu onkologických pacientů.Organizátorům akce a všem přispěvovatelům a dárcům moc děkují.

Na podiu druhého ročníku festivalu se vystřídali například Nezmaři, Taxmeni, Žalman, Brontosauři revival nebo Poutníci. „Festival měl nádhernou atmosféru. Užil jsem si ho i díky kapelám z mého mládí,“ svěřil se Milan Kohoutek.

Projekt Pomáháme onkologii založila společnost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. již před čtyřmi lety. Jeho hlavním cílem je zajišťovat finanční prostředky na zkvalitnění podmínek pro léčbu pacientů Komplexního onkologického centra ve Zlíně. Celkově se již podařilo získat tímto způsobem více než 1 700 000 korun. 

Zlínská nemocnice se snaží s projektem Pomáháme onkologii aktivně spolupracovat. Proto například umožnila prodej produktů podporujících tento projekt ve svém nemocničním Bistru 51, které se nachází u hlavního vstupu do areálu. 

Foto: KNTB 

Související fotografie