Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Podnapilá řidička bourala

13.08.2019

V neděli 11. srpna brzy ráno došlo v obci Horní Lapač k dopravní nehodě, při které pravděpodobně sehrál svou roli alkohol.

Pětatřicetiletá řidička osobního automobilu značky Škoda Octavia jela směrem na Fryšták. Po projetí pravotočivé zatáčky vyjela vlevo mimo komunikaci, kde narazila do vodního hydrantu a okrasného keře.V jízdě pak pokračovala příkopem a zanedlouho se jí podařilo dostat zpět na silnici až do pravého jízdního pruhu. Následně opět vyjela vlevo mimo cestu zpět do příkopu, kde zůstala s vozidlem stát.

Po příjezdu dopravních policistů na místo, se řidička již u svého vozu nenacházela. Byl u něj devětačtyřicetiletý muž, který tvrdil, že auto řídil on. V průběhu vyšetřování nehody ale vyšlo najevo, že vozidlo přece jen řídila pětatřicetiletá žena. Nadýchala 1,89 promile. K řízení vozidla i k požití alkoholu před jízdou se doznala.

Na automobilu vznikla škoda dvanáct tisíc korun, na vodním hydrantu pak deset tisíc korun. Řidička je nyní podezřelá z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. 

Foto: PČR