Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Řidič osobního vozu srazil chodkyni na přechodu. Ta svému zranění podlehla

11.10.2018


V úterý po šesté hodině ráno srazil osmatřicetiletý řidič osobního vozidla čtyřicetiletou chodkyni na přechodu pro chodce v Otrokovicích. Žena svému zranění i přes pomoc záchranářů na místě podlehla.

Řidič osobního vozidla jel od centra města směrem ke Štěrkovišti v místní části Baťov v Otrokovicích. Podle jeho slov přijíždělo z jeho pohledu zprava ke čtyřramenné křižovatce osobní vozidlo. V tu dobu vstoupily na přechod pro chodce dvě ženy, cizinky, jedna z nich o chvíli dřív. 

Osmatřicetiletý řidič vozidla jedoucí přímým směrem čtyřicetiletou chodkyni, která šla jako první, srazil. Žena i přes pomoc záchranářů svému zranění podlehla. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Policisté – členové posttraumatického intervenčního týmu - poskytli svědkům tragické události podporu a pomoc. Dechová zkouška u řidiče osobního vozidla byla negativní. Veškeré okolnosti tragické dopravní nehody zůstávají v šetření kriminalistů a dopravních policistů.

Policisté žádají svědky dopravní nehody a zejména řidiče osobního vozidla, který v okamžiku srážky přijížděl ke křižovatce, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158.

Zdroj: Policie ČR - KŘP Zlínského kraje

Související fotografie