Uplynulá neděle byla na kroměřížském Výstavišti Floria věnována všem příznivcům automobilů a motorismu. A není asi překvapením, že takových lidí je mezi námi dost a včerejší akce jim měla co nabídnout.
V prvé řadě jste si mohli prohlédnout zdejší výstavu automobilových veteránů a obdivovat historické a luxusní vozy a také motocykly. Obdivovat je bylo možné v hale B a na ploše G. „Nejlepší je dneska výstava veteránů,“ hodnotí jeden z návštěvníků nedělní akci. Lidé o prezentovaných vozidlech z minulosti mluvili jako o krásných a nadšeně si je fotili.
Bylo možné se probírat zdejší pestrou nabídkou automobilových součástek. Ty prodejci nabízeli ve venkovních expozicích výstaviště a někteří přišli právě kvůli nim. V hale A pak probíhal tradiční bleší trh, který se pořádal, stejně jako na jaře, právě jako součást Auto Moto Burzy. Na něm bylo možné pořídit si věci úplně jiného ranku, přesto si i tato část našla své zájemce.
Jak již bylo řečeno, příchozím se, podle jejich ohlasů, výstava líbila. „Spokojení jsme byli i minule“ říkají věrní návštěvníci. A i tentokrát si pochvalovali výbavu výstaviště, udržování čistoty na toaletách nebo dostupné občerstvení. Rozhodně se sem budou rádi vracet, a to nejen na Auto Moto Burzu. Již teď je možné vyhlížet další akce na Florii, které se budou konat tento podzim – můžete se těšit na Svatováclavské slavnosti i květinové výstavy Floria PODZIM BONSAJ a Floria PODZIM DUŠIČKY.