Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Pomozte při pátrání!

24.07.2013

Policie ČR žádám veřejnost o spolupráci při pátrání po šestatřicetileté Monice Štěpánové, která žije u své matky v obci Drahlov nedaleko Kroměříže. Pohřešovaná žena ve středu 10. července 2013 v ranních hodinách odjela z domu automobilem Škoda Favorit šedé barvy a registrační značky 2Z56934 s tím, že je úřední den a ona si něco potřebuje vyřídit na úřadech v Kroměříži. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu a její telefon je nedostupný. Monika Štěpánová již v minulosti několikrát z domova odešla, ale pokaždé se nejpozději do druhého dne vrátila, což tentokrát neučinila. Rodina proto dne 15. července 2013 oznámila pohřešování na policii.

Monika Štěpánová je 160 centimetrů vysoké štíhlé postavy. Má modré oči, oválný obličej a blond vlasy po ramena. Oblečena byla do modrých riflí a modré riflové bundy. Na nohou měla béžové boty. Na hlavě může nosit bílou kšiltovku. Vzala si s sebou také světle béžovou kabelku.

Informace o pohřešované mohou občané poskytnout na kterémkoliv obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince 158.