Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Policie hledá cyklistu a svědky

23.07.2013


V sobotu 20. července krátce před devátou hodinou večerní došlo v Kroměříži na křižovatce ulice Na Hrázi s místní komunikací vedoucí k parkovišti u OD Kaufland k dopravní nehodě. Neznámý cyklista jel směrem od vodní plochy „Bágrák“ k obchodnímu domu. Za ním ve stejném směru jel jednatřicetiletý muž na motocyklu Honda. V křižovatce, právě když motocyklista muže na kole předjížděl, změnil cyklista směr jízdy a začal odbočovat na parkoviště. 

Řidič motocyklu chtěl zabránit střetu, který hrozil, a proto strhl řízení vlevo. Pokračoval ale přes travnatý pás až na parkoviště, kde z motorky upadl na zem. Při pádu navíc motocyklem poškodil zaparkované vozidlo Peugeot. Přestože ke střetu nakonec nedošlo, upadl z kola i cyklista. Ihned však vstal a z místa odjel. Motocyklista utrpěl lehké zranění. Na motorce vznikla škoda deset tisíc korun, na zaparkovaném vozidle také deset tisíc korun. Nehodu nyní vyšetřují kroměřížští dopravní policisté.
 
Pro správné posouzení celé události nám nyní chybí výpověď muže jedoucího na kole. Žádáme proto svědky nehody, zejména pak samotného cyklistu, aby zavolali na bezplatnou linku Policie ČR 158 nebo na telefonní číslo dopravních policistů 724 273 061.

ilustrační foto