Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Bohúš z Dědictví v Kroměříži

11.07.2013

Herec Bolek Polívka se objevil v Kroměříži a to v psychiatrické léčebně. Není tu zavřený, ale točí zde scény k novému filmu Dědictví 2. 
Natáčení začalo ve středu v noci, kdy Bolek Polívka projížděl na koni přes Velké náměstí v Kroměříži.  Následně se natáčení přesunulo do areálu psychiatrické léčebny v Kroměříži, kde se natáčela scéna průjezd přes bránu a dokonce i útěk z psychiatrické léčebny přes plot. Podle našich informací se Bohúš Stejskal ve filmu Dědictví bude léčit ze závislosti na alkoholu. V areálu psychiatrické léčebny chodí Bohúš Stejskal v nemocničním županu. 
Filmaři proto zvolili psychiatrickou léčebnu v Kroměříži.

Bohuš se po smrti své manželky Vlastičky v podání Dagmar Havlové vrátí k alkoholu a skončí v léčebně. Právě tam se začne odvíjet jeho nový život. Do cesty mu vstoupí bláznivá žena, která se domnívá, že je šlechtičnou vlastnící zámek, a Bohuše považuje za hraběte. 

Na pacientku ve filmu dohlíží MUDr. Pavlata, kterého si střihl stejnojmenný herec Michal Pavlata.
Po Kroměříži se štáb přesune do hospody v Račicích, pokračovat se potom bude už jen na Farmě Bolka Polívky. Natáčet se tam budou prakticky vůbec první záběry filmu, tedy včetně pohřbu Vlastičky. Do Olšan ale přijede i Karel Gott. 

Exotického pštrosa nahradí na farmě velbloud Paša, který se stal na ranči už dávno vyhledávanou atrakcí. Do kin Bohušovo další dobrodružství dorazí v únoru příštího roku..

Související fotografie