Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Mladík chtěl zemřít, policie zasáhla včas

09.07.2013


V pondělí krátce po třinácté hodině zavolal na linku 158 neznámý muž, který operačnímu důstojníkovi sdělil, že chce spáchat sebevraždu. Poté hovor ihned ukončil a telefon už nezvedal. Policisté na operačním středisku proto ihned mobilní telefon, ze kterého muž volal, lokalizovali. Byla zaměřena oblast, do které spadaly tři obce na Morkovicku. 

Po volajícím neznámé totožnosti začaly na vytypovaných místech pátrat policejní hlídky. Mezitím se na policii v Kroměříži dostavil muž, který oznámil, že od poledne pohřešuje svého třiadvacetiletého syna. Mladík se nevrátil ve smluvený čas domů a otec měl strach o jeho zdraví. Jakmile policisté zjistili, že v zaměřené oblasti rodina pohřešovaného vlastní chatu se zahradou, informaci bezprostředně předali morkovické hlídce. 

Morkovičtí policisté na místo naštěstí dorazili včas. Přelezli uzamčenou bránu oplocení a za chatou nalezli mladíka v bezvědomí. Chtěl se otrávit plynem. Policisté bezvládnému muži poskytli první pomoc a zavolali rychlou záchrannou službu. Ještě před příjezdem záchranářů mladík nabyl vědomí a začal s hlídkou komunikovat.

ilustrační foto