Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Charitativní výstava Za okny zahájena

16.06.2013


V kulturním domě v Soběsukách to v sobotu 15.6. ožilo slavnostním zahájením benefiční výstavy ZA OKNY. Parta místních amatérských fotografů a majitel místního pohostinství U Markuse se rozhodli vystavit své fotografie a přispět tím na dobrou věc. Výtěžek z celé akce bude předán neziskové organizaci Naděje v Otrokovicích. Na výstavě si můžete prohlédnout fotografie z místního okolí. Například krásné západy slunce, nedotčenou zimní krajinu nebo krásy jarních lánu. Celá výstava je doplněna ukázkou celé řady fotoaparátu, nástěnných hodin a budíků.

Úvodního slova se ujal za organizační tým Marek Kopeček. Pronesl několik slov na úvod k celému projektu, obeznámil návštěvníky s programem, přivítal zástupce z Otrokovické Naděje a zástupce obce Soběsuky. 

"Z výstavy si můžete odnést nejen krásné zážitky, ale i výrobky klientu z chráněných dílen, památeční fotografii z našeho stylového atelieru, kde Vás rádi vyfotíme v našem dobovém oblečení. Dále si můžete zakoupit některý z vystavených obrazů, plakátu nebo fotek a tím také přispět na dobrou věc. Určitě ti dříve narození rádi zavzpomínají na to, jak se vyvolávaly fotografie v domácím prostředí díky instalaci naší dobové fotokomory," řekl Kopeček. "Celá tato akce se koná i díky partnerům, kterým Děkujeme a moc si vážíme, že podpořili benefiční výstavu ZA OKNY," doal Kopeček.

Výstava ZA OKNY je v kulturním domě v Soběsukách přístupná  každý den od 17 do 19 hodin až do 23. června. 

Související fotografie