Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

Holešovští strážníci dopadli lupiče přímo při činu

15.08.2016


Dopadnout pachatele přímo při činu se podařilo v sobotu před jedenáctou hodinou v noci holešov-ským strážníkům. Devětatřicetiletému recidivistovi překazili vidinu kořisti v novinovém stánku na místním autobusovém nádraží. 

Událost strážníci zjistili během provádění hlídkové činnosti v prostorách autobusového a vlakového nádraží. Během hlídky si strážníci všimli poškození vstupních dveří, petlic a závory na novinovém stánku na autobusovém nádraží. Dveře trafiky se navíc zdály mírně pootevřené. 

„Hlídka neprodleně provedla kontrolu novinového stánku, ve kterém nalezla muže s černou sportovní taškou, který se z místa pokusil utéct. Za užití zákonných oprávnění pachatele vloupání do novinového stánku dopadla, omezila na osobní svobodě a společně s odcizenými věcmi předala policistům z OOP Holešov k provedení úkonů trestního řízení,“ upřesnil velitel holešovské městské policie Eduard Dlhopolček. 

Pachatel, který se pokusil odnést si především tabákové výrobky, se dopustil trestného činu krádeže. Jedná se o recidivistu, který byl již v minulosti za obdobnou trestnou činnost pravomocně odsouzen.

Celá událost je nyní v šetření PČR. Škoda byla předběžně odhadnuta na 14 tisíc korun. 


Zdroj: Město Holešov