O víkendu se hraje 21. kolo MSFL. V sobotu Hanácká Slavia Kroměříž od 15:30 hodin přivítá na svém trávníku rezervu ligového mužstva 1. FC Slovácko “B“.
V minulém kole - v sobotu 2. dubna Hanáci hráli venku s FC Hlučín ( 4. místo v tabulce) a po velice dobrém výkonu zvítězili 1 : 2, brankami Haši a Budína. Slovácko doma podlehlo Uničovu 1:3.
Hanáci jsou aktuálně se ziskem 27 bodů na 9. místě ligové tabulky a hosté s 19 body třináctí.
„V žádném případě nelze soupeře jakýmkoliv způsobem podceňovat a rozhodně to pro naše hráče nebude vůbec snadné utkání. A proto musí v zápase vynaložit veškeré svoje schopnosti a síly, aby utkání dovedli do úspěšného konce. Věříme, že utkání přinese atraktivní podívanou, a na rozdíl od minulého domácího utkání s Hulínem, jej naši hráči dovedou do úspěšného konce,“ zve na utkání vedoucí mužstva Miroslav Hošek.
zdroj: HS Kroměříž