Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

BON JOVI VYSÍLAJÍ DO SVĚTA NOVÝ SINGL

09.01.2013

HUDEBNÍ PREMIÉRA NA RADIU KROMĚŘÍŽ - v neděli po 16 hod. ve 2.kole HITPARÁDY.

Americká skupina BON JOVI přichází se zbrusu novým singlem Because We Can, který samozřejmě nemine ani český rozhlasový éter!

Skladba Because We Can předznamenává vydání netrpělivě očekávaného nového alba What About Now, jež bude společností Universal uvedeno do prodeje 25. března. Další skladby budou před datem vydáni k dispozici na iTunes ve speciální akci "Complete My Album".

Na novou desku bude zařazena i skladba Jona Bon Joviho Not Running Anymore, za kterou je nominován na letošní Golden Globe Award. Frontman Bon Jovi tuto píseň složil pro krimi komedii Fishera Stevense - Stand Up Guys s Al Pacinem, Christopherem Walkenem a Alanem Arkinem v hlavních rolích. Zda zpěvák nominaci promění ve vítězství a stane se tak již dvojnásobným držitelem této ceny (první získal v roce 1990 za píseň Blaze Of Glory z filmu Young Guns II), se dozvíme 13. ledna, kdy bude slavnostní ceremoniál přenášen živě stanicí NBC.

S novým albem a největšími hity se Bon Jovi rozjedou na světové stadionové turné Because We Can - The Tour, které vypukne už 9. února ve Spojených státech a 24. června zasáhne i Prahu. V naší metropoli skupina vystoupí v Synot Tip Aréně (Eden), která je v tuto chvíli již více než z poloviny vyprodána a další lístky bleskurychle ubývají. Předprodej na www.eventim.cz/bon-jovi a www.ticketportal.cz

Bon Jovi - Because We Can
Autoři: Jon Bon Jovi, Richie Sambora, Billy Falcon

www.bonjovi.com
http://www.facebook.com/BonJovi