Zdeněk Izer a superstár Šárka Vaňková na Radiu Kroměříž.
LIVE – pondělí 8. dubna od 16:30. Bavič Zdeněk Izer a finalistka 1. řady české superstar Šárka Vaňková v exkluzivním rozhovoru. Poslouchejte na www.RadioKromeriz.cz
Máte na Zdeňka Izera a Šárku Vaňkovou otázku? Napište ji na studio@radioKromeriz.cz
Děkujeme - Rádio Kroměříž přeje super zábavu.
Soutěž o vstupenky:
Radio Kroměříž má pro Vás 10 vstupenek na tuto akci. Stačí poslouchat od úterý 2. dubna Radio Kroměříž a po výzvě moderátora se zapojit do soutěže!
Info o akci:
Radio Kroměříž vás zve na velkolepou zábavnou akci Turné čtyř můstků. Bavič Zdeněk Izer a superstár Šárka Vaňková vystoupí v pondělí 8. dubna 2013 od 19 hod. v Domě kultury v Kroměříži. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v pokladně Domu kultury, nebo na místě.
Nenechte si ujít Zdeňka Izera a Šárku Vaňkovou v zábavném programu Turné čtyř můstků.
Kdy: 8. dubna 2013 od 19 hod.
Kde: Dům kultury Kroměříž - Divadelní sál, Tovačovského 2828, Kroměříž
Předprodej vstupenek: Pokladna Domu kultury Kroměříž, Tovačovského 2828, tel.: 573 500 593
Vstupenky budou k dostání i na místě !!!
Cena vstupenek od 190,-Kč
Zábavný program populárního baviče ZDEŇKA IZERA „Turné čtyř můstků“ Pořad, v kterém se diváci budou moci opět setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie nejrůznějších televizních pořadů a imitování celé řady populárních českých i
zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.
Partnerkou Z. Izera v novém programu bude zpěvačka a finalistka prvé řady Superstar Šárka Vaňková.
Hudební pozvánka na akci: