Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

The Anomalous - unikátní projekt

14.09.2013

The Anomalous je unikátní projekt, který má za úkol vybudovat tým lidí, kteří jsou výjimeční, odlišní nebo jen vystupují z davu tak, že by jejich životní příběh mohl zaujmout či inspirovat ostatní. Unikátní projekt si žádá unikátní mediální podporu, proto se jedním z partnerů stalo také Radio Kroměříž, kde budete moci celý projekt sledovat od jeho prvopočátků.

Lidé žijí často stereotypem, jsou klamáni masivní dávkou komerčních filmů, kde je možné vše za minimální vynaložené úsilí. Když tomu člověk podlehne, přestane věřit, že lze pak něco i reálně dokázat. Mladí hledají nějakou svou cestu a chtějí se odlišit od ostatních. Sporty jako fotbal, hokej jsou pro ně obyčejné a chtějí něco více nebo hledají “drsnější” prostředí. V dnešní době to bohužel početnější skupinu lidí svádí k alkoholu, cigaretám a v horším případě drogám. To je špatně! Projekt je postavený na tom, aby diváka oslovil a zaujal. Díky zhlédnutí videosnímku Anomalous budou mít možnost nahlédnout do životů lidí, kteří v sobě našli silnou motivaci právě v jednom z těchto netradičních sportů nebo činností.

Na Facebookových, ale i webových stránkách můžete sledovat fotoreporty z natáčení, krátké video ochutnávky, pro zájemce budeme připravovat rozhovory a i nějaké drobné soutěže a plno dalších zajímavých věcí.

Po premiéře nastane druhá etapa Anomalous a budeme hledat právě mezi vámi! Budeš mít tak jedinečnou možnost se dostat do týmu ANOMALOUS.

Více informací naleznete na stránkách Anomalous nebo Facebooku.

 

 

Související fotografie