Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

STOPTIME - pocta Karlu Krylovi

19.07.2013


V pořadí třetí ročník festivalu zpívajících básníků STOPTIME, který se v Kroměříži uskuteční od 25. do 27. července, přináší několik novinek, ale uchovává původní myšlenku – nabídnout setkání s významnými zpěváky a jejich skvělými texty. Kromě domácích legend festival navštíví i zahraniční hosté a jejich vystoupení unikátně doprovodí české titulky jejich písní – básní. 
"Rozhodně navážeme na loňský velmi příjemný program v Květné zahradě a opět nabídneme kouzelnou páteční noc s legendami české písničkářské tvorby, s ochutnávkou vína a závěrečnou projekcí. Hned první den nabídneme exkluzivní koncert v současnosti nejlepšího irského zpívajícího básníka a také hvězdy letošních Colours of Ostrava –  zpěváka DUKE SPECIAL na Starém Pivovaře, kde také v sobotu večer stylově skončí letošní ročník STOPTIME," říká ředitel kroměřížského Domu kultury Jiří Králík.

Festival zpívajících básníků je věnovaný Karlu Krylovi, který se narodil v Kroměříži, a příští rok dostane velký dárek – stálé Muzeum ve Starém pivovaru. 

Aktuální tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE...
Další podrobnosti o festivalu naleznete ZDE...

Související fotografie