Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

RK Božkov Cup 2013 - reportáž

17.07.2013


RK Božkov Cup 2013 – Memoriál Pavla Zedníčka. 

V sobotu 13. 7. 2013 se na stadionu v Kojetíně uskutečnil 3. ročník turnaje v malé kopané RK Božkov Cup – memoriál Pavla Zedníčka. Turnaje se zúčastnilo 19 týmů z celé České republiky a přijely i dva celky ze Slovenska. Našim zájmem (pořadatelem sportovní klub R.K. Božkov O.S.) bylo uspořádat turnaj, který bude mít spád, patřičnou úroveň a bude se nést v duchu fair play. Troufám si říci, že se turnaj díky společné práci vydařil. 

Vítězem RK Božkov Cupu 2013 se stal tým FC Hajduk Malenovice (Zlín-Malenovice), druhé místo obsadil kojetínský celek FC Angelico Belva a třetí místo putovalo místnímu Slavoji Kojetín, který se v souboji o bronz utkal s vítězem minulého ročníku, s přerovským Betonem.
Na turnaji byli obdarováni také individuální výkony. Sbor rozhodčích zvolil nejlepším hráčem Václava Gazdu (FC Hajduk Malenovice), a nejlepším brankářem Honzu Palkovského (FC Angelico Belva). Za nejvíce střelených branek byl oceněn Lukáš Zaoral (Beton). 

Konkurence byla velká, týmy předvedly velice dobré výkony a i přes malé neshody, hrály mužstva fair play, za což jsme velmi rádi. Během turnaje nebyl nikdo vážně zraněn, a RK Božkov Cup 2013 se obešel bez větších problémů.
Jménem pořadatele bych chtěl poděkovat všem zúčastněným týmům, rozhodčím, divákům a také všem z řad sportovního klubu R. K. Božkov O. S., kteří turnaj připravovali a starali se o hráče a návštěvníky za bufetem, grilem, info stánkem a hlasatelnou bez nároku na finanční odměnu.  Veškerá hodnota vybraná ze startovného byla vložena zpět do turnaje. Extra poděkování patří partnerům RK Božkov Cupu 2013, díky kterým se stal turnaj atraktivním (Město Kojetín, DDsport, Bowling City Kojetín, Hospůdka Košík, Exekuce.cz, TJ Slavoj Kojetín, Přerovský Deník a Rádio Kroměříž).

Věříme, že jste si turnaj užili stejně jako my a snad v příštím roce opět na RK Božkov Cupu na viděnou. Fotbalu a fair play zdar!

Za RK Božkov Cup
Martin Beránek 

Související fotografie