Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Monte Carlo v Kroměříži

11.02.2014


V restauraci a kavárně Scéna v Kroměříži bude 16. února připravena divadelní pastva pro oko, ucho i ty nejmlsnější jazýčky.

V 16.00 se uskuteční vernisáž výstavy fotografií z inscenací, které jsou v Městském divadle Zlín právě na repertoáru včetně komedie Hrabě Monte Carlo, která se z velké části odehrává právě v kavárně. Obsluhovat budou zlínské herečky

Návštěvníci se mohou těšit i na další osobnosti, které znají z divadelních prken, například na herce Rostislava Marka, který od Kroměříže pochází. K poslechu i zpěvu zahraje část divadelní kapely Proužkovaní.

„Protože naše divadlo nemá svou vlastní a jedinečnou divadelní kavárnu, rozhodli jsme oslovit několik podniků ve Zlíně i jeho okolí a diváci budou moci do konce sezony navštívit v celém Zlínském kraji naše partnerské divadelní kavárny,” uvedla šéfka vnějších vztahů Městského divadla Zlín Vladimíra Dvořáková s tím, že na každém z míst bude připraveno milé překvapení v podobě speciálního divadelního menu. 

„Kdo si dá dvě kávy a dva zákusky, dostane poukaz na volnou vstupenku na komedii Hrabě Monte Carlo, kterou hrajeme ve Velkém sále,“ upřesnila.

Výstava potrvá do 13. března 2014.


zdroj: Městské divadlo Zlín

Související fotografie