Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední relax

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Soutěž o lístky do nového vinařství Konopný Kopec v den otevřených dveří.

11.04.2023

Od středy 12.4.2023 do pátku 14.4.2023 každý den soutěžíme o dva lístky s konzumací zdarma, která proběhne vždy po zvukovém signálu a upozornění na tuto akci. Jakmile uslyšíte soutěžní signál volejte do našeho studia. 

 V Blatnici pod Svatým Antonínkem se otevřelo nové vinařství Konopný Kopec. Jedná se o krásné vinařství, které pokračuje v rodinné tradici vinaře Jana Cíchy. V sobotu 15.4. 2023 se koná od 14:00 den otevřených dveří na které jste srdečně zváni. Program je připravený, jak pro děti a tak i dospělé. Vstup do areálu je zdarma. Zajištěno je dobré víno, opékané selátko a od 16:00 bude hrát cimbálová muzika Falešnice.

O nás: 

Otcem myšlenky je místní podnikatel Antonín Bachan, jehož jméno už více než třicet let znají lidé v širokém okolí. Je totiž majitelem místní pekárny, která nese jeho jméno. Tento milovník dobrého vína a charismatický člověk se spojil s o generaci mladším místním vinařem Honzou Cíchou, pocházejícím z rodu Blatnických vinařů. Společně vytvořili moderní vinařství na základech rodinné a místní tradice. 

Toto spojení je příslibem nejen kvalitního vína, ale i novým a zajímavým impulsem pro ty, kteří vyhledávají unikátní vinařské projekty.

Více info na https://konopnykopec.cz/

Související fotografie