Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zahrada Věžky - Podzimní výstava

27.09.2022

Podzim rozehrál svou barevnou partii a dal nám možnost udělat další tah. Ozdobit si okna barevnými truhlíky, do záhonků nasadit různobarevné vřesy, rozzářit zahrádky zářivými chryzantémami nebo pustit se do dýňových kuchařských výzev.

Všechno, co k tomu potřebujete, najdete u nás na podzimní výstavě Zahrada Věžky. Ta pro Vás své brány otevře 28. září a nakoupit si budete moci každý den od 9 do 16 hodin až do 2. října. 

Naši zahradníci si pro Vás připraví rozmanité druhy květin, stromků i keřů. Aby Vaše práce byla jednodušší, můžete se u nás porozhlédnout po zahradním náčiní nebo potřebách do domácnosti.  Samozřejmostí jsou stánky s dobrým jídlem. To si vychutnáte ve stínu statných platanů nebo v pohodlí domova u lahve ovocného vína, které zde seženete také. Samozřejmostí je rozmanitý výběr sýrů, burčáku, sladkých i slaných dobrot a řemeslných výrobků. Nechte se inspirovat a možná koupíte i nějaký vánoční dáreček. 

Návštěva Zahrady Věžky není jen o nákupech, ale je to výlet pro celou rodinu. Připraven je doprovodný program pro všechny návštěvníky. 

K tanci i poslechu Vám zahraje Dechová hudba Bludověnka, Dechová hudba Sebraňáci, DUo Rado a Yelena, Mini Kosovci nebo Jamtour. 
Výstava zemědělské techniky a hasičské techniky.
Připraven  je  program  pro  děti.
Květinová  expozice ve  staré  Sýpce
a mnoho dalšího

Těšíme se na Vás od 28. září do 2. října každý den od 9 do 16 hodin.
Více je ZDE

Související fotografie