Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

DYK, PRACHAŘ, MAXIÁN - Výstaviště Kroměříž

24.05.2022

VOJTĚCH DYK, JAKUB PRACHAŘ, JAN MAXIÁN - TROS DISCOTEQUOS -  Výstaviště Kroměříž, pátek 27.5.2022

Areál otevřen od 18:00
Koncert od 20:00

Unikátní koncert tří skvělých hudebníků - Vojtěcha Dyka, Jakuba Prachaře a Jana Maxiána - kteří společně vystupují ve formaci s názvem Tros Discotequos. Čeká Vás koncert plný hudební improvizace s širokým repertoárem českých i zahraničních skladeb.

Akce proběhne v areálu Výstaviště Kroměříž pod krytým pavilonem, takže slunce ani déšť si na nás nepřijde. Samozřejmostí budou míchané drinky a výborná nálada:-)

Akce bude pouze pro omezený počet návštěvníků. Vystoupení je totiž založeno na přímém kontaktu s publikem. Takže neváhejte moc dlouho, jakmile se prodají vstupenky v předprodeji, jiné už k sehnání nebudou.

Nečekejte obvyklou podobu koncertu. Pánové z Tros Discotequos hrají jakékoliv národní písně či hity ze zahraničí a užívají si hudbu v netradiční formě. Užívat si ji budete i vy! Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Repertoár žánrů je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie. O průběhu večera spolurozhodujete vy, diváci. Vy budete spoluautory playlistu a určíte, co se bude hrát. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie, dokonalý rytmus! Takový bude tento koncert! Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou a radostí ze života a společného zážitku.

Víc ZDE