Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

OBJEVUJTE ZLÍNSKO A LUHAČOVICKO / Tipy 8. - 14.11.

08.11.2021

Zveme vás do turistického regionu Zlínsko a Luhačovicko, kde se můžete vypravit jak přímo do Luhačovic a objevit nového průvodce lázeňským městem, tak do Uherského Brodu či za svatomartinskou nabídkou. 

LUHAČOVICE: TADY PRAMENÍ ARCHITEKTURA
Udělejte si nedělní procházku po architektonických skvostech lázeňského města Luhačovice. Již tuto neděli 14. listopadu ve 14 hodin bude představen nový průvodce s názvem Luhačovice: Tady pramení architektura. Těšit se můžete na komentovanou prohlídku včetně návštěvy vybraných architektonicky významných staveb. O Luhačovicích se ne nadarmo říká, že jsou učebnicí architektury, přijďte se o tom přesvědčit sami. Více informací o akci, ale i o dalších tipech na výlety za architekturou najdete na webu www.zlinsko-luhacovicko.cz.
Foto: Zlínsko a Luhačovicko

BRÁNY BÍLÝCH KARPAT: PĚŠKY KOLEM UHERSKÉHO BRODU
Dnes pro vás máme tip na výlet přírodou kolem Uherského Brodu. Právě tady před pár týdny na třech místech vyrostly takzvané Brány Bílých Karpat. Jedná se o dřevěné instalace v podobě dubových rámů připomínající brány. Jsou umístěné na místech, kudy vedou trasy naučných stezek nebo se tu opravdu hezky kochá okolní krajinou, které dominují kopečky Bílých Karpat. A jestli jste lovci fotogenických míst, tak vám slibujeme, že z tohoto výletu za branami Bílých Kaprat budete nadšeni. Tipy na trasy vedoucí ke všem třem branám najdete na www.zlinsko-luhacovicko.cz.

Foto: Zlínsko a Luhačovicko

SVATOMARTINSKÁ NABÍDKA NA ZLÍNSKU A LUHAČOVICKU
Čas hodování je tady – svatomartinská husa nebo vína patří k listopadu stejně jako Vánoce k prosinci. Kam letos vyrazit za těmi nejlepšími husími specialitami a koštem mladých vín? V sobotu 13. listopadu se můžete těšit na Svatomartinské hody ve Zlíně nebo na speciální Svatomartinský trh ve Vizovicích. Lahodnou nabídku chystají také mnohé restaurace, takže neváhejte a spojte svůj víkendový výlet s ochutnávkou svatomartinských specialit. Tipy na výlety i přehled míst, kde se budou servírovat dobroty tento víkend naleznete na www.zlinsko-luhacovicko.cz.
Foto: Bistrotéka Valachy

Zdroj: Destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko s podporou Zlínského kraje.
      

Související fotografie