Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Dopolední maraton

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIA



Kulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Léto se Zahradou Věžky - 30. 7.  – 1. 8. 2021

15.07.2021

Letní měsíce jsou plné pohody a klidu. Trávíme čas s rodinou, jezdíme na dovolené a výlety. A jeden krásný výlet máme pro Vás i my! Vezměte maminku, babičku nebo dědečka a přijeďte se podívat do Věžek na zahrádkářskou výstavu Zahrada Věžky, která se koná v termínu 30. 7.  – 1. 8. 2021 od 9 do 16 hodin.

Ve stínu platanů si uděláte příjemnou procházku v zámeckém parku, nakoupíte si květinky do záhonků nebo vybavení na zahradu. Pro mlsouny zde bude spousta skvělých pochutin a ani děti nebudou ochuzeny o nějakou tu dobrůtku. Pánové ocení vystavenou techniku a dámy si při dobré kávě poslechnou pěknou písničku. 

"Po pauze způsobené situací kolem pandemie Covid-19 se začínáme pomalu vracet do normálu. Po skoro roce a půl si tak budeme moci poslechnout písničky v podání dechové kapely Rozmarýnka, která s námi loni měla oslavit dvacet let od svého založení," říká manažerka. 
Celá akce proběhne za zpřísněných hygienických opatření v souladu s nařízením vlády. Ale nebojte, dobrý pocit z návštěvy Vám to nepokazí.