Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Koncert Děkujeme uh+ 2.6.

31.05.2021

V Uherském Hradišti se bude konat jedinečná akce s názvem „Děkujeme uh+“. Spolek Mysli Jinak předá zdravotním sestrám symbolické dary od veřejnosti a umělci zahrají doslova pod okny v areálu nemocnice. To vše jako vyjádření úcty nejen zdravotním sestrám, ale všem zdravotníkům za jejich nasazení v nelehkém období posledního více než roku.

Ve středu 2. června od 11:00 do 12:30 se areál Uherskohradišťské nemocnice promění v improvizovaný minifestival. Proběhne tam koncert Honzy Grebíka, Katky Polonyiové a dalších umělců.

Koncert bude dostupný online v rámci živého přenosu na facebookových stránkách Mysli Jinak, Slovácké beachové léto, Uherskohradišťská nemocnice, MIC Uherské Hradiště a televize TVS.

Zároveň organizátoři akce Děkujeme uh+ vyzývají firmy i jednotlivce, aby zdravotníkům poděkovali formou dárků v podobě kávy a dobrot k ní.

Pokud se nám podaří do 2. června tyto dary získat, předáme je v rámci akce přímo zdravotníkům a dárcům poděkujeme. Už nyní se mohou hlásit na e-mail marek@myslijinak.cz a dohodneme spolu podrobnosti.

Více informací a odkaz na živé vysílání nebo záznam najdete ve facebookové události ZDE