Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zahrada Věžky Farmářské trhy 28. 4.

19.04.2021

Zahrada Věžky Jaro 2021 v rytmu farmářského trhu!

Jaro se probouzí ve vší své kráse a svět se začíná zbarvovat nejrůznějšími barvami. Ve vzduchu je slyšet zpět ptáků a když zrovna nesněží, teplé sluneční paprsky hladí po tvářích. I přes aprílové počasí, kterého nám bylo letos požehnaně naděleno, se k nám dostavilo jaro. Každý zahradník netrpělivě vyhlíží den, kdy bude moci kopnout do země, založit si zeleninové záhonky a do těch okrasných dosadit jednu – dvě – tři krásné květinky.

Pro spokojenost všech zahradníků – malých i velkých - jsme připravili Farmářské a zahradnické trhy Zahrady Věžky. V termínu 28. 4. – 2. 5. 2021 se budou návštěvníci moci za zpřísněných hygienických podmínek sjet do našeho krásného parku, kde na čerstvém vzduchu pod otevřeným nebem budou moci nakoupit nejen to, co si žádá jejich zahrada, ale i to, na co budou mít zrovna chuť. Naše zahradníky totiž doplní pekárny, cukrárny, masné výrobky, sýry a mnohem víc.

Prodejci Vám nabídnou to nejlepší z výpěstků, ovocných a okrasných stromků, květin a keřů. Na své si přijdou i vyznavači dobrého jídla, neboť si budou moci koupit skvělé koláčky, chleby, k tomu lahodnou klobásku na gril. I milovníci sýrů si přijdou na své. Nebude chybět ani čerstvé ovoce a zelenina.

Celá akce proběhne za zpřísněných hygienických opatření v souladu s nařízením vlády. Ale nebojte, dobrý pocit z návštěvy Vám to nepokazí.  

Těšíme se na Vás od 28. 4. – 2. 5. 2021 od 9 do 16 hodin.
Více ZDE