Pojďte zachránit Ledové království – hra ve městě pro menší děti
V království Arendelle panuje pohoda a mír. Elsa je moudrou a hodnou královnou, kterou všichni poddaní milují. Klid naruší až hlasy, které Elsa najednou začne slýchat. Zní jako nádherná píseň, lákají ji a volají. Má na ně odpovědět? A co jí vlastně hlasy chtějí? Nakonec Elsa volání neodolá a společně se svými přáteli, sestrou Annou, Kristoffem a kamarádem Olafem se vydává na nebezpečnou a dalekou cestu do kouzelného lesa za tajemnými hlasy.
Na cestě bude muset překonat mnohá nebezpečí a utkat se s živly, které ohrožují království, aby objevila své poslání. Vydejte se na tuto dobrodružnou cestu do 31.3.2021.
Dříve, než vyrazíte na cestu, prosíme zkontrolujte si otevírací dobu Podzámecké zahrady a zda není kvůli nepříznivému počasí zavřena.