Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

MÁJ a LES v Morkovicích již o víkendu

17.05.2013

V pátek a sobotu 17.-18. května se v zábavním areálu Cihelna v Morkovicích uskuteční dvoudenní multižánrový festival MÁJ a LES 2013. 

PRVNÍ DEN (pátek/sobota)

Proběhne ve stylu tvrdší hudby a punkové klasiky + drum´n ´bass atd.. Areál bude veřejnosti otevřen v 17:00. Místa ke stanování a stánky s občerstvením budou ihned dostupné. V 18:00 startuje SECOND STAGE (Dj′s), na které se během prvního dne vystřídá okolo 10 Dj′s (žánry: dubstep, techno, house a hlavně drum´n ´bass). MAIN STAGE na velkém pódiu začíná v 19:00 s kapelou OVERHYPE ( vyhrála 1. místo v soutěži "Bandzone Rock Max 2012"). Po ní následuje skupina ZNOUZECTNOST (poměrně známá punková kapela, která vydala už 15 alb), HANNIBAL LECTER (kojetínská kapela vám zahraje něco z nového alba, ale i jejich starší známe songy), KRUCIPÜSK (známá crossover kapela, byla i minulý rok na našem festivalu) a první den zakončí kapela z Vyškova DARK GAMBALLE. První den na SECOND STAGE bude ukončen až v 5 hodin ráno.

DRUHÝ DEN (sobota/neděle)

Proběhne v pestrém programu hudebních žánrů. Startujeme už brzy a to v 11 hodin s divadelním představením Morkovští ochotníci - hra SEN. Po něm si můžete zapařit ve 12:00 na HARLEM SHAKE a stát se součástí našeho velkého video projektu. Tři nejlepší masky vyhrají "Velké hamburger menu" od našeho partnera City Burger. Tato akce je pouze pro zvané hosty. Hudební program začíná v 13:00 na SECOND STAGE a o hodinu později na MAIN STAGE. Na hlavní stage jako první začíná hrát DEEP LAID (nu-metalová kapela z Bučovic) poté ZAKÁZANÝOVOCE (hodně známá punk-rocková kapela), ZÁVIŠ (kapela se zajímavým hudebním folkovým stylem), AREA 51 (grunge-metal), CHÁTRA (rappeři z Kroměříže), ZEMĚŽLUČ (kapela pro milovníky klasického punku), MAGMA HOTEL (kapela s vynikajícím crossover stylem), PRAGO UNION (hip-hop alternative s nejlepším textařem v ČR), BETHRAYER ( předkapela koncertu KORN v Ostravě) a hlavní stage ukončí OLD THRASH TITANS. Druhá stage bude ukončena v 5:00. Komletní program s přesným časem kapel najdete ZDE, svozy a rozvozy v příloze. 

Související fotografie