Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Farmářské trhy ve Věžkách 2020

30.07.2020

První srpnový víkend bude opět patřit milovníkům zahradničení, překrásných řemeslných výrobků a dobrého jídla. Od 31. 7 do 2. 8. se budou konat Farmářské trhy ve Věžkách u Kroměříže. A co máme připravené? Sjedou se k nám zahradníci z Čech i Moravy, řemeslníci z celé republiky. V příjemném prostředí parku si uděláte krásnou procházku, v letních dnech se osvěžíte dobrým pivem a dáte si něco dobrého na zub. K vidění budou nejen nejrůznější výrobky ze dřeva, keramiky, skla a minerálů, ale také okrasné stromky a keře, květiny do zahrádky i truhlíku, pochoutky od chleba, přes koláčky až k pořádné klobásce… 

Těšíme se na Vás od 31. července do 2. srpna. Jsme tu pro Vás každý den od 9 ho 16 hodin. 

Neméně zajímavá je možnost vyhrát závěsné houpací křeslo, zahradní nábytek nebo logickou hru, která zaměstná hlavu nejen Vašim dětem, ale i Vám. Zapojit do soutěže o tyto skvělé ceny se může každý, kdo si zakoupí „dobrovolnou vstupenku“ v hodnotě 50 korun a vyplní přiložený lísteček, který hodí v našem Infostánku do připravené urny. Poté se můžete s odborníky v Zahrádkářské poradně pobavit o problémech a získat skvělé tipy na zahradu. 

Věříme, že je na co se těšit. Parkovné i vstupné jsou pro Vás i teď v létě zdarma. Nebo si můžete koupit vstupenku za 50 korun a zapojit se do slosování o hodnotné ceny. Ceny budeme losovat v neděli 2. sprna v 15 hodin. 

Více ZDE