Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Výstava Floria Vánoce láká na sbírku betlémů a koncert Petry Janů

04.12.2019

Na Výstavišti Kroměříž proběhne 6. a 7. prosince tradiční adventní program. Návštěvníky zaujmou krásně nazdobené pavilony, unikátní sbírka vánočních betlémů a adventní koncert Petry Janů.

Po krásných koncertech Báry Basikové a Lenky Filipové se letos představí se svým vánočním programem Petra Janů, která vystoupí spolu s dětským sborem Slunečnice. Koncert proběhne v pátek 6. prosince od 20 hod. Diváci se mohou těšit na adventní program plný jejích nejznámějších hitů v originálním akustickém podání.

Samotná výstava Floria Vánoce proběhne v sobotu 7. prosince. V rámci výstavy si lidé zakoupí adventní věnce, vánoční stromečky nebo vlastnoručně vyráběné dárky ze dřeva či železa. Ke zhlédnutí bude několik ukázek tradičních řemesel a lidové umělecké výroby. Výstavy se tradičně zúčastní školy a školky z Kroměříže i blízkého okolí, které budou soutěžit o nejkrásněji nazdobený vánoční stromeček.
V pavilonu A budou vystaveny desítky velmi hodnotných betlémů z širokého okolí. Návštěvníci se mohou těšit i na unikátní betlém v životní velikosti, který vyrábí umělečtí řezbáři pro kroměřížské Výstaviště průběžně již několik let. V pavilonu B vystoupí během celého dne dětské divadelní a hudební soubory. 

Kdy: Koncert v pátek 6. 12. od 20 hod. a výstava v sobotu 7. 12. od 9 do 17 hod.
Kde: Výstaviště Kroměříž, K Výstavišti 4069/8, 767 01 Kroměříž

Více ZDE

Související fotografie