Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Letní alternativa v Bystřici pod Hostýnem!

13.08.2019

Nenechte si ujít jediný letní koncert ve střední Evropě, který finská crossover legenda Waltari odehraje již tuto sobotu 17. srpna v Bystřici pod Hostýnem!

Město Bystřice pod Hostýnem pořádá hudební přehlídku LETNÍ ALTERNATIVA, která se uskuteční na nádvoří bystřického zámku. Vystoupí skupiny WALTARI (crossover, Finsko), DAVOVÁ PSYCHÓZA (punk, Bratislava), ARROGANT TWINS (garageroll, Praha) a KUBUKU (afro bubeníci, Nový Jičín).

Legendární Waltari rozezvučí noční Bystřici 
Další ročník Bystřické alternativy pořádané již tradičně městem Bystřice pod Hostýnem, je přede dveřmi a organizátorům se podařilo na sobotu 17. srpna, stejně jako v minulých letech, přivézt opět zásadní tváře alternativní hudební scény. Letošní program je zcela internacionální a prochází napříč žánry, přičemž jasným tahákem jsou především crossoveroví mágové Waltari z Finska a také slovenští punkáči Davová psychóza. 
Promotéři festivalu upozorňují na výjimečnost letošního festivalu, kdy obě hlavní kapely současně slaví 30let na scéně. Slováci, kteří formovali československou punkovou a hardcoreovou scénu hrají výjimečně a nárazově. Zároveň Finové, kteří jsou v Česku velmi populární již od 90 let, vystoupí ve svém jediném letním koncertě ve střední Evropě. Tahákem určitě bude i sestava, kterou, kromě lídra a zakládajícího člena kapely Kärtsy Hatakku,doplňuje i Sami Yli-Sirniö, současný kytarista slavných Kreator.
Legendy v programu dále doplní českoanglické garážové duo ArrogantTwins a afrobubenícká skupina Kubuku z Nového Jičína. Nádvoří bystřického zámku bude návštěvníkům Letní alternativy v sobotu 17. srpna otevřeno od 19 hodin.Předprodej v síti Ticketportal a Městském informačním centru v Bystřici pod Hostýnem.


Vstupné v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč. Předprodej vstupenek v informačním centru nebo v síti Ticketportal od pondělí 6. 5. 2019 do pátku 16. 8. 2019. Více informací na tel.: 573 501 901 nebo e-mail: info@mubph.cz, www.bystriceph.cz.

 


Související fotografie