Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax s Matějem Neradilkem

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Holešovský Den pro zdraví nabídne diagnostiku zdravotního stavu, cvičení i meditaci

12.04.2019


Den zdraví je již tradiční akcí jarního Holešova. Letos se koná 13. dubna a je to dvanáctý ročník v pořadí. Nabídne diagnostiku zdravotního stavu, ale také Pohádkovou stezku „zdravíčko“ pro děti, společné tvoření „Zrcadlo snů, radosti a přání“ a populární prodejní nabídku zboží podporující zdraví a zdravý životní styl. Lidé si mohou také zacvičit a meditovat, seznámit se s novými pohybovými aktivitami a zdarma ochutnat zdravou kuchyni. Novinkou letošního ročníku bude přednáška o možnostech sociální péče o seniory. Své služby odprezentuje také Charita Holešov.

„Návštěvníci si mohou nechat udělat osobní diagnostické měření tlaku, cholesterolu, určení krevní skupiny, tělesného tuku a tak dále. Kromě toho si vyzkouší první pomoc spolu s lektory Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Holešově a Místní organizace Českého červeného kříže Holešov,“ řekla k chystané nabídce Jana Slovenčíková z Městského kulturního střediska Holešov.

Den pro zdraví 2019 vznikl ve spolupráci Městského kulturního střediska Holešov se 3. Základní školou Holešov, Vital life centrem zdraví Holešov a městem Holešov.